FORMULARZ KONTAKTOWY ZAPYTANIE

Obowiązek informacyjny

*Szczegóły promocji w biurze sprzedaży
OPTYMALNIE
ZAPROJEKTOWANE
LOKALE
Na 7 kondygnacjach rozmiesz-czono 35 samodzielnych lokali mieszkalnych. Każdy z nich został zaprojektowany tak aby mógł być użytkowany jako 2 samodzielne jednostki. Optymalizacja podziału lokali daje możliwość maksymalizacji rentowności.
DOPASOWANY
STANDARD
WYKOŃCZENIA
Każde mieszkanie jest oddane do użytkowania w stanie deweloperskim lub w standardzie READY TO RENT. Standard ten to odpowiednik wykończenia „pod klucz”, który jest zoptymalizowany na rynek najmu.
Wyjątkowa lokalizacja w centrum oraz alter-natywne możliwości wykorzystania mieszkań gwarantują kupującym bezpieczną inwestycję kapitału. Optymalnie zaprojektowane lokale zapewniają doskonałą rentowność inwestycji.

WYJĄTKOWA
LOKALIZACJA
Wrocław/Śródmieście
Żeromskiego 51 to nowa propozycja mieszkań inwestycyjnych w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkań w bliskiej odległości od 4 największych wrocławskich uczelni. W otoczeniu tej nowoczesnej inwestycji znajduje się pełna infrastruktura komunikacyjna, handlowa oraz opieka zdrowotna. Lokalizacja zapewnia atrakcyjne warunki dla najmu długoterminowego jak i krótkoterminowego ze względu na swoją bezpośrednią bliskość Wrocławskiego Rynku.

KONTAKT

KAMIL KOZIKOWSKI

+48 691 315 757

FORMULARZ KONTAKTOWY

Obowiązek informacyjny

PIOTR BOROWY

+48 691 625 757
ul. Szewska 10 |  Wrocław 50-122